Leading Manufacturer of 24 v dc 295 mm sml led machine light and 230 v ac 295 mm sml led machine light from Pune.
₹ 2800 / Piece Get Latest Price
| Beam Angle | 120 Degree |
| Dimension | 295 mm |
| Lighting Type | LED |
| Power Consumption | 9W |
| Lamp Source Color | White |
| Body Material | Plastic |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 3000 / Piece Get Latest Price
| Arm Type | 2 Arm |
| Lighting Type | LED |
| Lighting Color | Warm White |
| Shape | Round |
| Size | 295 mm |
| Voltage | 230 VAC |
| Wattage (W) | 9 W |
Nikhil (Manager)
Nucleus Electricals
B Wing, Flat No 1006, Aaradhyam Society, Alandi Moshi Road, Dudulgaon
Pune - 412105, Maharashtra, India