Manufacturer of a wide range of products which include 20 w 535 mm gml led light and 230 vdc 535 mm gml led light.
₹ 3000 / Piece Get Latest Price
| Wattage | 20 |
| Light Color | Warm White |
| Shape | Round |
| Color Temperature | 4000K |
| Warranty | 12 Month |
| Size | 535 mm |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 3200 / Piece Get Latest Price
| Wattage | 15W |
| Shape | Round |
| Light Color | Warm White |
| Color Temperature | 3000K |
| Warranty | 12 Months |
| Size | 535 mm |
| Model No | N-GML15W395M230A |
Minimum order quantity: 100 Piece
Nikhil (Manager)
Nucleus Electricals
B Wing, Flat No 1006, Aaradhyam Society, Alandi Moshi Road, Dudulgaon
Pune - 412105, Maharashtra, India