Manufacturer of a wide range of products which include 230 vac 645 mm sml led light and 230 vac 605 mm gml led light.
₹ 4500 / Piece Get Latest Price
| Wattage | 24 W |
| IP Rating | IP54 |
| Lighting Color | Warm White |
| Voltage | 230 VAC |
| Size | 645 mm |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 4400 / Piece Get Latest Price
| Wattage | 25 W |
| IP Rating | IP54 |
| Lighting Color | Pure White |
| Model Name/Number | N-GML25W605M024D |
| Voltage | 230 VAC |
| Size | 605 mm |
| Series | GML |
Minimum order quantity: 100 Piece
Nikhil (Manager)
Nucleus Electricals
B Wing, Flat No 1006, Aaradhyam Society, Alandi Moshi Road, Dudulgaon
Pune - 412105, Maharashtra, India